Soğuk Çekme Helezon

Soğuk Çekme Helezon

Endüstriyel depo firması olarak projenize en uygun helezon üretimleri yapılmaktadır. Soğuk çekme helezon üretimleri 1. sınıf kalite, kusursuz işçilik ve kurum, montaj işlemleri tarafımızca yapılmaktadır. Talep edeceğiniz helezon üretimlerinde %100 başarılı olarak üretimler yapılarak tam amaca uygun hareket etmektedir. Soğuk çekme helezon ebat, ölçü ve özelliklerde farklı sipariş verilebilmekte ve üretimi yapılabilmektedir.

Endüstri sanayiye uygun olarak çimento, kimya ve alçı içinde kullanılan helezon ayrıca tarım içinde bir çok noktada kullanılabilmektedir. Geçici ve sürekli arıza çıkartacak kalitesi düşük malzemeler kullanılamdan en üst seviyede üretilir. Helezon tarım ve üretim de kullanıldığı gibi karbon, paslanmaz çelik helezon üretimleri de yapılmaktadır. Soğuk çekme helezonlara, hatasız çap ve hatve için özel ekipman ile form verilir. Şaftsız kullanım için uygundur ya da birçok boru çapına uyum sağlar.

Yaprak Helezon

Özel çekme helezon imalatı yapılmakta olup yaprak helezon olarak da çeşitler üretilmektedir. Helezon konveyör, toz veya granül malzemeleri hareket ettirmek için tüp veya oluk içine yerleştirilmiş dönen bir sarmala denilir. Yaprak helezon fiyatları, malzeme, kalınlık gibi birçok parametreye bağlıdır. Standart yaprak helezon diğer helezonlara göre fiyat farklılıkları oluşturmaktadır.

Bir çok ürünün taşıma ve aktarımı için çekme helezon da kullanılmaktadır. Krom soğuk çekme helezon ve siyah çekme helezon konveyör imalatı da bulunmaktadır. İsteğe bağlı olarak helezon mil imalatı ya da boru imalatı yapılabilmektedir. Tarım, endüstri, paslanmaz helezon olarak da çeşitleri bulunmakta olup yaprak helezon siparişlerinde bulunabilirsiniz.

Çekme Helezon Özellikleri

Tüm helezon çeşitlerinde olduğu gibi çekme helezon üretimleri de yapılır. Soğuk çekme helezon tek parça helisel formlu barlardır ve amaca uygun olarak talep edilen uzunlukta kesimi yapılmaktadır. Çekme helezon milli yada milsiz olarak satışı yapılmaktadır. Normal yada zorlu çalışma biçimi için özel olark üretimler yapılır.

Çekme helezon fiyatları çap, içe geçen boru çapı, hatve, kalınlık ve özel imalat için talep edilen durumlar yapılmaktadır. Çoğunlukla hatve ile çap aynı ölçülerde olmaktadır. İsteğe göre özel olarak çap ve hatve helezonu özel ölçü olarak yapılmaktadır. Endüstriyel depo firması olarak tamamen amaca uygun olarak tasarımlar yapılarak işinize en verimli şekilde kullanabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir