Firmamız ikinci el konteyner alımı ve konteyner kiralama hizmetlerini İstanbul genelinde sağlamaktadır. Satmak istediğiniz konteyner için yerinize gelip fiyat tespiti yapıyor ve aynı gün alım yapıyoruz. İkinci el konteyner alımlarında nakit ödeme yapmaktayız. Şantiye konteynerleri, ofis konteyner, wc-duş konteyner ve tüm yaşam konteynerlerinde alımlarımız bulunmaktadır.

Konteyner satmak istiyorsanız ilan yöntemi yerine kurumsal çözümler için endüstriyel depo sitemiz üzerinden bizlere ulaşarak güvenli hizmet alabilirsiniz. Tek adet yada çoklu tüm konteynerleri peşin ödeme ile almaktayız.

Konteyner Alan Yerler

2.El konteyner için İstanbul'da bu alanda hizmet veren firma bulmak pek kolay değildir. Bu nedenle bir çok kişi kendi çözümlerini denemektedir. Bir çok kişi ilan üzerinden alıcı aramaktadır. Bu durumda bir çok kişi ile görüşmek ve muhatap olmak zorunda kalırsınız. Belki gün içinde sayısı oldukça fazla kişiye konteyneri yerinde göstermek zorunda kalırsınız. Firmamız ise sizleri bu zor şartlarda satış haline bırakmadan aynı gün teklif verir ve kabul etmeniz halinde kendi araçlarımızla adresinizden alırız.

İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçelerinde ve semtlerinde hizmetimiz bulunmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu tüm ilçelerdeki müşterilerimize ulaşıyor ve ücretsiz keşif hizmeti veriyoruz. Konteyner satmadan önce mutlaka bizlere ulaşınız.

İstanbul Konteyner Alım Satım

İstanbul Konteyner Alım Satım

Kullanılmayan konteynerleri atıl halde bırakmayın. Firmamız sizlerden satın aldığı konteynerleri gerekli bakım onarımlarını yaparak tekrar kullanıma alabilmektedir. Kullanım ömrünü tamamlamış olan konteynerler için ise geri dönüşüm işlemi yapılmaktadır.

İstanbul'da konteyner satışı yapmak istiyorsanız mutlaka firma deneyimlerimizden faydalanın. Hurdaya vermek veya bekleterek çürütmek yerine konteynerleri değerine bize satın.